Pozbądź się zbędnego i denerwującego owłosienia szybko i bez bólu. Laserowe usuwanie owłosienia diodowym laserem to skuteczny i bardzo trwały sposób na pozbycie się zbędnych włosów z okolic bikini, pach oraz nóg.

Depilacja laserowa w naszym gabinecie 26 lutego 2024 roku!

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?

Depilacja laserowa to zabieg polegający na skutecznym pozbyciu się zbędnego owłosienia. Zabieg laserowej depilacji jest krótki, ale uzależniony od miejsca, gdzie chcemy pozbyć się owłosienia. Sam zabieg nie jest bolesny, ale w dużej mierze uzależniony od indywidualnych odczuć klientki lub klienta. Po samym zabiegu skóra w miejscu wykonania zbiegu może być delikatnie podrażniona lub zaczerwieniona.

depilacja laserowa Poznań

Depilacja laserowa na czym polega?

Wiązka lasera wystrzelona przy pomocy głowicy przystawiona w miejsce wykonania zabiegu, trafia w cebulkę włosów niszcząc je. Efekt jest widoczny już po jednym zabiegu, gdzie w miejscu wykonania zabiegu włosów jest znacznie mniej, a pozostałe są słabsze i odrastają dużo wolniej. Do uzyskania pełnego i trwałego efektu gładkiej skóry bez włosów, poleca się serię kilku zabiegów. Ilość serii uzależniona jest od predyspozycji indywidualnych.  

Zabieg depilacji laserowej jest nieinwazyjny oraz bezpieczny dla zdrowia. W naszym gabinecie kosmetycznym stosujemy sprawdzony laser LightSheer Desire cenionej marki Lumenis. W laserze tym zastosowano dwie głowice zabiegowe o różnych wymiarach. Dodatkowo każda głowica posiada specjalne właściwości. Mniejsza głowica wyposażona jest w system chłodzący, a większa posiada system podciśnienia Vacum, co pozwala na depilację nawet miejsc trudniej dostępnych.

Our gallery

depilacja okolic bikini
depilacja laserowa w Swarzędzu
depilacja pachy
depilacja laserowa poznań

Jakie są efekty po jednym zabiegu depilacji laserowej?

Już po 1 zabiegu depilacji laserowej efekty są widoczne na pierwszy rzut oka. Laser w miejscu przyłożenie dociera do mieszków włosowych, odpowiedzialnych za wzrost owłosienia, niszcząc je. Dzięki temu zabiegowi w miejscu przyłożenia nie wyrasta już nowy włos. Dla uzyskania pełnego efektu zaleca się jednak powtórzenie zabiegu w odpowiednim odstępie czasu, ze względu na różne fazy wzrostu włosa.

Our gallery

depilacja wąsika
depilacja okolic nóg
depilacja pach

Na jak długo wystarczy depilacja laserowa?

W przypadku wykonania serii od 6 do 8 razy czy 8 do 10 tygodni zabieg depilacji laserowej jest skuteczny i długotrwały. Struktura włosa w miejscu zabiegu staje się na tyle mocno osłabiona, że efekt może utrzymać się nawet kilka lat. Po tym czasie lub gdy pojawią się niewielkie włosy zaleca się przeprowadzenie zabiegu przypominającego.

depilacja laserowa w Swarzędzu

Depilacja laserowa przeciwskazania!

Przed depilacją laserową przeciwskazaniami są ciąża, cukrzyca, nowotwór oraz infekcje wirusowe lub bakteryjne. Dodatkowo grzybica w miejscu zabiegu również jest przeciwskazaniem. 

Ile kosztuje depilacja laserowa?

Wąsik
200 zł
Broda
200 zł
Pachy
200 zł
Bikini płytkie
200 zł
Bikini głębokie
300 zł
Bikini brazylijskie
400 zł
Pośladki
Nogi całe
Uda
300 zł
Łydki
300 zł
Łydki + kolana
Plecy
Tors

Pakiety

Pakiet 1
Depilacja laserowa łydek, kolan i pach
400 zł
Pakiet 2
Depilacja laserowa łydek, kolan i ud
500 zł
Pakiet 3
Depilacja laserowa pach i bikini
300 zł - 350 zł
Pakiet 3
Depilacja laserowa ud i bikini
400 zł - 450 zł

Ilość miejsc jest ograniczona!

NIE CZEKAJ I UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ!