Opinie

Dziś odwiedziłam salon pierwszy raz. Miałam robiony pedicure podologiczny i nałożona hybrydę. Pani Magdalena bardzo zaangażowana, kopalnia wiedzy oraz niesamowity fach w ręku, bardzo duża estetka. Narzędzia jednorazowe oraz wysterylizowane. Praca na bardzo dobrych jakościowo produktach. Byłam przemile zaskoczona! Polecam!
Bardzo polecam MagStudio! Permanentny makijaż brwi mnie zachwycił. Świetny efekt i długotrwały. Podobnie było z laminacją rzęs - piękne ! Laser również przyniósł super rezultat. Wiedza, profesjonalizm, miła atmosfera ! Czułam się komfortowo i zaopiekowana.
Pełny profesjonalizm i ogromna wiedza. Super 🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
Pani Magda to profesjonalistka, która daje poczucie, że trafiło się w odpowiednie ręce 🙂 Brwi są piękne, a dodatkowo komfort gdy nie trzeba ich codziennie podkreślać jest bezcenny! Pani Magda bardzo dokładnie wszystko opowiedziała przed samym zabiegiem. Uważam, że lepiej nie mogłam trafić.
Bardzo fajny i nowoczesny salon kosmetyczny w Swarzędz - Zalasewo. Przemiła i kompetentna obsługa. Wybrałem się do tego salonu na woskowanie nóg i Pani obeszła się bardzo delikatnie ze mną. Dodatkowo mając spory problem z wrastającym paznokciem u nogi Pani Magda zajęła się nim bardzo dokładnie go oczyszczając i po tym zabiegu dość dokładnie opisała mi mój problem oraz dając wskazówki co robić dalej. Oczywiście po zastosowaniu się do tych wytycznych na pewno tu wrócę by doprowadzić ten paznokieć do ładu i normalności.